Taksicagir Logosu
İletişim | İllere göre Liste için tıklayın


01
ADANA taksi durakları
alan kodu: 322
Havaalani Taksi 435 15 88
Yilmaz Taksi 435 32 92
Toros Taksi 435 33 04
Sevgi Taksi 352 22 56
Sölen Taksi 351 22 50
Hayat Taksi 351 78 86
Cici Taksi 351 13 73
Akkapi Taksi 351 91 67
Ceylan Taksi 352 02 10
Bey taksi 361 25 34
Zümrüt Taksi 361 51 78
Seker Taksi 359 93 19
Özpamuk Taksi 352 25 42
Yüregir Taksi 321 16 45
Set Taksi 363 45 48
Mini Taksi 435 84 28
Istiklal Taksi 435 09 80
Gönül Taksi 436 03 25
Sun Taksi 453 96 96
Onur Taksi 429 05 10
Ray Taksi 454 15 62
Aydin Taksi 227 87 68
Gate Taksi 332 90 51
Site Taksi 428 31 99
Baskal Taksi 428 20 99
Terminal Taksi 428 32 88
ÖzYesilevler Taksi 433 26 69
Erkan Taksi 431 45 27
Diyab Taksi 431 44 27
Varan Taksi 435 65 13
Seyhan Taksi 457 84 07
Resatbey Taksi 454 20 91
Ege Taksi 457 36 26
Huzur Taksi 453 45 45
Aksoy Taksi 428 50 46
Isbilir Taksi 458 45 74
Sümer Taksi 226 00 05
Yurt Taksi 225 95 24
Özdogan Taksi 226 46 67
Damla Taksi 225 02 42
Fatih Taksi 225 75 53
Özen Taksi 457 88 34
Gar Taksi 453 69 45
Mas Taksi 453 10 63
Kale Taksi 351 11 75
Sönmez Taksi 453 67 56
Ari Taksi 457 98 36
Baraj Taksi 235 08 63
Pamuk Taksi 225 14 63
Acet Taksi 435 26 52
Kurtulus Taksi 458 72 10
Dumlupinar Taksi 435 89 93
Özsan Taksi 235 00 68
Nazar Taksi 225 57 52
Mahfesigmaz Taksi 235 13 80
Mesko Taksi 225 14 98
Çiçek Taksi 227 90 58
Yonca Taksi 458 65 29
Özmoda Taksi 435 04 91
Nergiz Taksi 436 76 94
Hazal Taksi 225 05 80
Angin Taksi 227 30 91
Evren Taksi 226 69 45
Eren Taksi 227 22 03
Pinar Taksi 228 07 12
Ugur Taksi 351 66 44

02
ADIYAMAN taksi durakları
alan kodu: 416
Otogar Taksi  216 10 69
Saray Taksi  216 12 98
Pınar Taksi  216 53 02
Doğan Taksi  213 78 69
Yaşar Taksi 214 04 24

03
AFYON taksi durakları
alan kodu: 272
Mücahit Akyel 05326320071

04
AĞRI taksi durakları
alan kodu: 472
Kent Taksi 215 97 90
Şehir Taksi 216 20 50
As Taksi 215 20 30
Özlem Taksi 215 22 25
Hastane Taksi 215 54 97
Show Taksi 215 39 41
Pınar Taksi 215 23 45
Oğuz Taksi 215 92 20
Orkide Taksi 215 55 32
Acar Taksi 215 44 12
Burak Taksi 215 22 35
Çiçek Taksi 215 84 80
İnan Taksi 215 48 08

05
AMASYA taksi durakları
alan kodu: 416
Abone Taksi 218 47 93
Sanayi Taksi 218 36 03
Amasya Taksi 212 14 27
Sağlık Taksi 218 10 11
Can Taksi 212 22 22
Sigorta Taksi 252 80 23
Deniz Taksi 222 00 18
Şahin Taksi 218 59 31 
Güneş Taksi  218 20 66 
Şamlar Taksi  218 66 42 
Güven Taksi  218 51 54 
Şirin Taksi  218 16 12 
Hal Taksi  212 59 13 
Terminal Taksi  218 20 26
Meydan Taksi  218 28 50 
Telefon Taksi  218 11 01 
Özlem Taksi  218 23 43 
Yüzevler Taksi  212 33 80 

06
ANKARA taksi durakları
alan kodu: 312
100.Yıl Taksi 2861415
Abidin Paşa Taksi (Mamak) 3648015
Akay Taksi(Çankaya) 4190025
Altınel Taksi (Çankaya) 2318333
Altınpark Taksi (Altındağ) 3170171
Anıt Taksi (Çankaya) 2139331
Arama Taksi (Altındağ) 3179626
Eğlence Taksi (Etlik) 3528112
Atadan Taksi (Keçiören) 3230328
Aydın Taksi (Yeni Mahalle) 3435585
Aydınlık Taksi(Altındağ) 3177777
Ayrancı Taksi(Çankaya) 4662515
Ayvalı Taksi (YeniMahalle) 3120555
Bade Taksi (Çankaya) 4180100
Bağdat Taksi (Yeni Mahalle) 3975465
Basın Taksi
(Çankaya)
4411101
Basınevler Taksi (YeniMahalle) 3256556
Bereket Taksi (Çankaya) 2314699
Bestekar Taksi (Çankaya) 4688130
Birlik Taksi (Çankaya) 2133392
Bozkurt Taksi (Çankaya) 4366474
Cami Taksi (Keçiören) 3602728
Çakırlar Taksi (Batıkent) 5664480
Çiçek Taksi (Çankaya) 4382325
Deniz Taksi (Çankaya) 2317877
Efes Taksi (Keçiören) 3606252
Ege Taksi (Çankaya) 2225566
Eryaman Harikalar Taksi (Etimesgut) 2722228
Eryaman Taksi (Etimesgut) 2736565
Etlik Bakkal Taksi (Keçiören) 3212100
Fatih Taksi (Sincan) 2727548
Fuar Taksi (Çankaya) 4401659
Görgülü Taksi (Mamak) 3675344
Günaydın Taksi (Çankaya) 2120088
Güneş Taksi (Altındağ) 3514262
Hülya Taksi (Çankaya) 4637039
Hürriyet Taksi (Çankaya) 4833666
İlker Taksi (Çankaya) 4824443
İncirli Taksi (Keçiören) 3211211
Keçiören Lise Taksi (Keçiören) 3144141
Karadeniz Taksi (Altındağ) 3475454
Kardeşler Taksi (Çankaya) 2861020
Kartal Taksi (Sincan) 2714040
Kentkop Taksi 2505250
Koru Taksi (Çayyolu) 2401664
Maden Taksi (Çankaya) 4336611
Maltape Taksi (Çankaya) 2299966
Mamak Taksi (Mamak) 3686969
Maraşal Taksi (Sincan) 2705393
Mecidiye Taksi (Keçiören) 3396129
Merkez Taksi (Yenimahalle) 3361222
Metro Taksi (Yeni Mahalle) 3366160
Onur Taksi (Keçiören) 3479592
Oyak Taksi (Çankaya) 4412555
Öncü Taksi (Çankaya) 4680340
Önder Taksi (Altındağ) 3482234
Petek Taksi (Çankaya) 4676088
Saray Taksi (Altındağ) 3100600
Seçkin Taksi (Keçiören) 3237326
Serdar Taksi (Çankaya) 2131515
Seymen Taksi (Sincan) 2610000
Seyran Taksi (Çankaya) 4358437
Sırma Taksi (Altındağ) 3475558
Şenol Taksi (Polatlı) 2850598
Şentepe Taksi (Yenimahalle) 3303240
Şölen Taksi (Çankaya) 2125282
Toros Taksi (Çankaya) 2234170
Tuna (Polatlı) 6231988
Turizm Taksi (Çankaya) 4394100
Türkiş Taksi (Altındağ) 3165449
Ulaşan Taksi (Gölbaşı) 4842330
Ümitkent Taksi (Yenimahalle) 2350011
Vatan Taksi (YeniMahalle) 3467677
Yaprak Taksi (Çankaya) 4180519
Yaşar Taksi (Mamak) 3635546
Yeni Dostlar Taksi (Çankaya) 2874494
Yeni Kent Taksi (Çankaya) 4268848
Yeşiltepe Taksi (Çankaya) 2238686
Yeşilyurt Taksi (Çankaya) 4677104
Yıldırım Taksi (Polatlı) 6233108
Yüksel Taksi (Çankaya) 4342727




10
BALIKESİR taksi durakları
alan kodu: 266
Gönül Taksi 2395581

42
KONYA taksi durakları
alan kodu: 332
Dedeman Taksi 2478283
Otogar Taksi (Ilgın) 8816015
16
BURSA taksi durakları
alan kodu: 234
Almira Taksi 2528638
Altıparmak Taksi 2221644
Park Taksi 2366705
Setbaşı Taksi 3289091
Hizmet Taksi 2366008
Bizim Taksi 2111919
Uludağ Birlik 2505941
Bursa Taksi Garaj 2549285
Yeni Emniyet 2212291
Çekirge Taksi 2367104
Askeri Hastane Durağı 2368541
Yeşil Taksi 3276320
Durak Taksi 2348541
Hürriyet Taksi 2464866
Doğum Evi Taksi 2366706
Çınarlı Taksi 2230973
SSK Taksi 2369076
Uludağ Taksi 2223514
Stad Taksi 2229349
Fomara Taksi 2220438
Kükürtlü Taksi 2351296
Çelik Palas Taksi 2332779
Grand Taksi 2332779
Çarşı Taksi 2230707
Yıldırım Taksi 3605368
Acemler Taksi 2336075
Santral Taksi 2548287
Numune Taksi 3619719
Sırameşeler Taksi 2353034
Gursu Taksi (Gençosman) 3713295
Kurtuluş Taksi 3294242
Muradiye Taksi 2247141
Mesken Taksi 3678807
Kurtuluş Taksi 3294242
Muradiye Taksi 2247141
Mesken Taksi 3678807
Siteler 3682749
Varan Taksi 2500400
Çarşamba Meydan Taksi 2713387
Pınarbaşı Taksi 2239391
Yıldız Taksi (Bağlarbaşı) 2455768
Çimen Taksi (Mollarap) 3285554
Flash Taksi 2206152
Kafkas Taksi 2249594
İhsaniye Taksi 2474733
Kestel Taksi 3729322
Emirsultan Taksi 3286667
Kemerçeşme Taksi 2532515
İpekiş Taksi Yazıhanesi 2513120
Dallas Taksi 2338122
Beşevler Taksi 4512828
Ataevler Taksi 4418800
İhsaniye Durukent Taksi 4519193
Nilüfer Taksi 2450598
Namazgah Taksi 3280182
Etibank Taksi 2502111
Geçit Taksi 2446465
Gazcılar Taksi 2533000


48
MUĞLA
BODRUM taksi durakları
alan kodu: 252
Akçabuk Taksi 3168790
Akyarlar Taksi 3937209
Azmakbaşı Taksi 3152883
Bardakçı Taksi 3168669
Bodrum Taksi 3164839
Deniz Taksi 3168379
Dost Taksi 3130791
Garaj Taksi 3161515
Gerence Taksi 3167354
Gölyalı Taksi 3577487
Gümbet Taksi 3163898
Gümüşlük Taksi 3943228
Gündoğan Taksi 3877475
Gündoğan Taksi 3877031
Güvercinlik Taksi 3745129
Halikarnas Taksi 3162533
Kadıkalesi Taksi 3823631
Köşem Taksi 3132709
Mana Taksi 3167450
Manastır Taksi 3162957
Marina Taksi 3162114
Meltem Taksi 3130115
Merkez Taksi 3161732
Mindos Taksi 3168046
Mozol Taksi 3163323
Mumcular Taksi 1735158
Mutlu Taksi 3167339
Nur Taksi 3168803
Ortakent Taksi 3585544
Özlem Taksi 3165903
Plaj Taksi 3166608
Sağlık Taksi 3163792
Tepe Taksi 3163196
TMT Taksi 3161063
Torba Taksi 3671015
Turgutreis Taksi 3823238
Türkbükü Taksi 3775639
Uğur Taksi 3167152
Yahşi Taksi 3483348
Yalıkavak Taksi 3854089
Yıldız Taksi 3163869
Zetaş Taksi 3130333

16
BURSA ORGANGAZİ taksi durakları
alan kodu: 224
Çınar Taksi 5731234
Çınar Taksi 5736667
Garaj Taksi 5733062
Dörtyol Taksi 5736668
Yıldız Taksi 5736669
Hürriyet Taksi 5732405

17
ÇANAKKALE
GELİBOLU taksi durakları
alan kodu: 286
Birlik Taksi 5661206
Çiçek Taksi 5660588
Garaj Taksi 5663847
Sağlık Taksi 5660262

41
KOCAELİ (İZMİT) taksi durakları
alan kodu: 262
 Atakan Taksi 3222281
 Başaran Taksi 3216128
 Bulvar Taksi 3220394
 Çınarlı Taksi 3216315
 Köprü Taksi 3212758
 Körfez Taksi 3212939
 Metropol Taksi 3217069
 Mikro Taksi 3214541
 Ömür Taksi 3215056
 Park Taksi 3213706
 Paşa Taksi 3213683
 Sümer Taksi 3210952
 Terminal Taksi 3116255
 Uysal Taksi 3219747
 Yenidoğan Taksi 3215832

67
ZONGULDAK taksi durakları
alan kodu: 372
Acılık Taksi 2530856
Kent Taksi 2661233
Asma Taksi Durağı 2512319
Liman Taksi 2511124
Birlik Taksi 2530662
Kozlu Merkez Taksi 2661050
Doğan Taksi 2511325
Merkez Taksi 2511124
Elit Taksi 2661222
Terminal Taksi 2574631
Gar Taksi 2520093
PTT Taksi 2512575
Güven Taksi 2661094
Soğuksu Taksi 2511066
SSK Taksi 2538395

61
TRABZON taksi durakları
alan kodu: 462
Havaalanı Taksi Durağı 3256729
Park (Sumela) Taksi Durağı 3211328
Terminal Taksi Durağı 3254781




07
ANTALYA taksi durakları
alan kodu: 242
Acar Taksi 2413002
Adliye-Yargı Taksi 2373800
Akay Taksi 5130852
Akdeniz Kolej Taksi 2292020
Akdeniz Taksi 3220305
Akdeniz Taksi 2290814
Akdeniz Taksi 5138914
Alanva Taksi 5126370
Altındağ Taksi 2430820
Altınkum Taksi 2283344
Ananas Taksi 5142083
Ant. Koop Birlik Taksi 3455374
Ant. Koop. Taksi 3465640
Antalya Restaurant Taksi 2474471
Arapsuyu Taksi 2290331
As Taksi 5138637
As Taksi 3233869
Asil Taksi 3349674
Ata Taksi 2488812
Atik Fuar Taksi 2385107
Av.Birlik Taksi 5171324
Ay Taksi 3469445
Ayanoğlu Taksi 3130102
Bahçeli Halk Pazarı Taksi 2441496
Bahçeli Laguna Taksi 2413053
Balta Taksi 3224911
Banana Taksi 5141086
Barbaros Taksi 2432215
Barboros Taksi 5139373
Barın Taksi 2423510
Barış Taksi 5121427
Bayındır Taksi 3350059
Best Taksi 3229059
Beyazit Taksi 3447449
Bircan Taksi 3220978
Birlik Taksi 2290336
Bizim Taksi 2416519
Boğaz Taksi 4144006
Büyük Postane Taksi 2436070
Çağlayan Taksi 3231792
Çağlayan Taksi 3344232
Çakıl Taksi 8362448
Çam Taksi 3329814
Can Taksi 5137272
Can Taksi 2444849
Can Taksi 3392855
Carton Taksi 2479333
Cender Taksi 2483898
Cengizhan Taksi 2434204
Cezaevi Taksi 2212801
Çiçek Taksi 5116592
Çiçek Taksi 3164858
Cihan Taksi 2282899
Çınar Taksi 2421986
Coşkun Taksi 2436162
Cumhuriyet Taksi 3442945
Damlataş Taksi 5139375
Dedeman Taksi 3161600
Defterdarlık Taksi 2374323
Deniz Taksi 5131714
Derman Taksi 2278260
Derya Taksi 3354439
Dinek Taksi 5120489
Doğu Garajı Taksi 3118871
Dörtyol Taksi 3349219
Doruk Taksi 2437026
Ege Gürtaş Otel Taksi 2445072
Elmas Taksi 3493345
Emek Taksi 3256136
Emek Taksi 5120489
Emektar Taksi 3393204
Emrah Taksi 3342303
Esen Taksi 2370745
Etiler Nazar Taksi 3219642
Falez Taksi 2385214
Favori Taksi 8142516
Gala Taksi 3117026
Genelev Taksi 3257015
Gözde Taksi 3469880
Gül Taksi 5133943
Gül Taksi 2377609
Güllük Taksi 2446584
Güneş Taksi 5131939
Güneş Taksi 2279072
Gürsu Taksi 2280844
Güven Taksi 3125729
Güven Taksi 5123175
Güvenlik Taksi 3430333
Hacet Taksi 5123489
Hal Taksi 5110331
Halk Pazarı Taksi 3220964
Hastane Taksi 5138248
Hayat Taksi 5138204
Hicret Taksi 5120094
Hıdırlık Taksi 2418360
Hilal Taksi 5117242
Hızır Taksi 2376702
Hurma Taksi 2591435
İçkale Taksi 5114183
Irmak Taksi 3254771
Işıklar Taksi 3214442
Işıltepe Taksi 3163594
İskele Taksi 5130564
İtfaiye Taksi 3113313
Kabera Taksi 2486589
Kader Taksi 2483131
Kale Taksi 2488331
Kale Taksi 5125937
Kaleiçi Taksi 2485111
Karagöz Taksi 5124985
Karatay Taksi 3258699
Kemer Tur Taksi 8142055
Kervan Taksi 2439724
Kestel Taksi 5181645
Kırcami Taksi 3129057
Kolej Taksi 2380584
Konak Taksi 2489822
Konak Taksi 5652882
Konuk Taksi 3226564
Kültür Parkı Piramit Taksi 2385750
Lal Taksi 2291830
Lale Taksi 5138650
Lara Güzeloba Taksi 3493906
Lara Taksi 3493897
Liman Setur Marina Taksi 2592760
Liman Taksi 8361489
Makro Taksi 3351007
Marina Taksi 2485192
Merkez Taksi 2440681
Merkez Taksi 2292728
Merkez Taksi 5651100
Mert Taksi 2484312
Mert Taksi 5121839
Merve Taksi 5127793
Meslek Taksi 2243110
Meteoroloji Taksi 2472942
Metropol Taksi 3225423
Mevdan Taksi 5136908
Meydan Taksi 3224942
Migros Taksi 5043505
Mini Taksi 2414443
Moda Grand Taksi 2488335
Mondi Taksi 3233116
Murat Taksi 5117919
Murat Taksi 5117919
Müsellim Taksi 2416268
Mutlu Taksi 3343587
Müze Taksi 5125288
Nalar Taksi 5191911
Narenciye Taksi 3220199
Nur Göksoy Taksi 2431686
Oba Köv Taksi 5141882
Ofo Taksi 3494413
Öğretmenevi Taksi 2275691
Onur Taksi 3163840
Örnek Okay Taksi 2487375
Örnekköy Taksi 3493663
Otogar Taksi 5134614
Otogar Taksi 3311169
Oyak Taksi 3225815
Öz Yiğit Taksi 5133486
Özdeniz Taksi 5116948
Özel İdare Taksi 2421525
Özen Taksi 2376330
Özgür Taksi 3227797
Özkanarya Taksi 3222736
Özlem Taksi 2371871
Özlü Kundu Taksi 4312316
Palm Taksi 3130354
Palmiye Taksi 5130196
Pamfilya Taksi 3236090
Pamuk Taksi 2435636
Pan Taksi 2281524
Park Taksi 2488767
Pırıltı Taksi 2440784
Pirireis Taksi 2377607
Plaj Taksi 2282158
Porto Bello Hotel Taksi 2594444
Rıhtım Taksi 5133905
Sağlık Koleji Taksi 2473523
Sahil Taksi 5123610
Sahil Taksi 2291737
Sakin Taksi 5126042
Sanavi Taksi 5151207
Sanayi Taksi 3351401
Sanayi Trafo Taksi 3444235
Sarav Taksi 5125691
Sarıyar Taksi 3467097
Şehitler Taksi 3220532
Şekerci Taksi 2475236
Selekler Taksi 2414711
Sema Yazar Taksi 3370569
Şen Yuva Taksi 3126196
Sera Taksi 3493210
Shell Taksi 3347517
Sheratoon Taksi 2385171
Sigorta Taksi 3449620
Şirin Taksi 5131726
Şirinyalı Taksi 2230583
Sizin Taksi 3232294
Stad Taksi 2437099
Star Taksi 5139670
Sun Taksi 3347478
Talya Taksi 2483268
Tedaş Taksi 3212198
Tıp Taksi 2270502
Tömer Taksi 3125287
Tonguç Taksi 3351002
Tophane Taksi 2438268
Toros Taksi 5131387
Toros Taksi 2280405
Trafo Taksi 3114676
Tunalı Taksi 2590377
Turizm Taksi 5127896
Turizm Taksi 2372317
Uçak Taksi 3303107
Ufuk Taksi 5119141
Uğur Taksi 2438548
Ulus Taksi 3467548
Umut Taksi 3161403
Umut Taksi 5220981
Uncalı Taksi 2277790
Uzav Taksi 5127639
Uzay Taksi 3115092
Vakıf Taksi 2373370
Varan Taksi 5142908
Varyant-Plaj (Alke) Taksi 2385334
Yalı Taksi 5136591
Yat Taksi 8361933
Yatmaz Taksi 5284741
Yavuz Taksi 3452425
Yeni Akdeniz Taksi 3215529
Yeni Çarşı Taksi 2414325
Yeni Hal Taksi 3380297
Yenigün Taksi 3220999
Yeniköy Taksi 2434926
Yeşil Barış Taksi 3350487
Yeşilbahçe Taksi 3163083
Yeşiloba Taksi 5140448
Yıldız Taksi 2379833
Yivli Minare Taksi 2480358
Zafer Taksi 3261464
Zaman Taksi 3350079
Zambak Taksi 3347149
Zümrüt Taksi 3241409


26
ESKİŞEHİR taksi durakları
alan kodu: 222
Akar Taksi 2335115
Arı Taksi 2311515
Ayaz Taksi 2316555
Cici Taksi 2312662
Ertuğrulgazi Taksi 3103141
Es Taksi 2374745
Eti Taksi 3353355
Feza Taksi 2312222
Has Taksi 2320788
Kent Taksi 3225577
Kral Taksi 2311111
Meşelik Taksi 2391637
Mini Taksi 2316565
Moda Taksi 2313336
Murat Taksi 2313838
Nil Taksi 2372288
Nur Taksi 2317070
Odunpazarı Taksi 2315562
Organize Taksi 2273040
Örnek Taksi 2315393
Özer Taksi 3226464
Park Taksi 2212959
Rüyam Taksi 2314040
Saray Taksi 2379495
Şah Taksi 2315050
Tıp Taksi 2372504
Yenikent Taksi 2391445
Yıldız Taksi 2318056
Yıldıztepe Taksi 2391653
Yılmaz Taksi 2315501
Yunuskent Taksi 2175958
Zafer Taksi 2257070




34
İSTANBUL taksi durakları
alan kodu: 212 / 216
İstanbul için liste bu adresten duraklara ulaşabilirsiniz.
KARTAL (Alan kodu: 216)
Kartal Cevizli Taksi 4413572
Kartal Saray Taksi 4240454
Kartal Saray Taksi 3523155

38
KAYSERİ taksi durakları
alan kodu: 352
İpek 2358107
Şelale 2357383
Uzay 2346807
Koçak 3202115
Şov 2255748
Mehtap 2404468
Bulvar 2228692
Cumhuriyet 2405358
Sultan 2318123
Kent 2312036
Ney 2312611
Erciyes 2227309
Güven 2311984
Sur 2224492
Solmaz 2315254
Sinan 2311628
Çiçek 2235892
Cevher 2236016
Tuna 2235411
İkmal 2252486
Toros 2401457
Lider 2321954
Site 2314037
Nato 2327053
Fakülte 4371644
Nil 2322989
Fatih 2314940
Billur 2344584
İnci 2358725
Seher 2337780
Fuzuli 2345850
Gül 2334860
Stad 2332185
Lale 2238120
Gaye 2356078
Park 2331839
Yakut 2336765
Selçuk 3390447
Hal 2312159
İnan 3364830
Kartal 2252592
Yurt 3208297
Hürriyet 3360877
Ata 2314200
Zafer 2222915
Şeker 3319295
Şimşek 2312100
Koç 2332460
Yılmaz 2312234
Mini 3362429
Şirin 3300296
Ümit 2359956
Mevlana 3392554
Murat 3386407
As 3385554
Bal 2346674
Şen 2234924
Öz 2357310
100.Yıl 2230862
Mete 2313506
Kayseri 2221660
Sağlık 3301138
Leydi 3367701
Papatya 2326941
Yalı 2225939
Saray 2323186
Şato 2313299
Hakan 2227506
Yıldırım 2225848
Gönül 2315148
Sümer 3371300
Hacılar 2318880
Terminal 3388899
Emek 2321149
Çağlar 2315440
Pele 2321063
Yenişehir 3395081
Meydan 3388237
Yenişehir 3390428
Lojman 3392828
Y.Beyazıt 2240444
Bağkur 2242736
Fuar 3390231
Burç 2323085
Havuz 3370709
Erenk 3266665
Huzur 3399053
Kümbet 2450941
Yıldız Sit. 2339906
Alpaslan 2335731
Cihan 2231996
Ateş 2326011
Talas Emniyet Taksi 4371535




44
MALATYA taksi durakları
alan kodu: 422
Saray Taksi 3220088
Site Taksi 3220884
Meydan Taksi 2114848
Beşkonaklar Taksi 3255461
Meydan Taksi 2381327
Başak Taksi 3212898

55
SAMSUN taksi durakları
alan kodu: 362
56’lar Taks 2337037
Adliye Taksi 4353783
Çiftlik Taksi 2330333
Emniyet Taksi 2330237
Kader Taksi 2343372


??
DİĞER taksi durakları
alan kodu: ??
Diğer illerin de durak numaralarını en kısa sürede ekleyeceğiz..



80
OSMANİYE taksi durakları
alan kodu: 328
Park Taksi 8141040
Nur Taksi 8144160
Zorkun Taksi 8142973
Birlik Taksi 8142650
Meydan Taksi 8142638
Osmaniye Taksi 8141186
Otogar Taksi 8144216

72
BATMAN taksi durakları
alan kodu: 488
Başaran taksi 2138734
Dörtyol taksi 2127168
Esen taksi 2211376
Işık taksi 2125522
Meydan taksi 2123140
Nur taksi 2134852
Sağlık taksi 2132152
Gök taksı 2138734
Merkez taksi 2131072
Aydın taksi 2134533
Mehtap taksi 2139269

45
MANİSA SOMA taksi durakları
alan kodu: 236
Kent Taksi 6132045
Emniyet Taksi 6132237
Pınar Taksi 6131595
Garaj Taksi 6131277
Site Taksi 6131203
İstasyon Taksi 6132045
Sağlık Taksi 6132090/119


KKTC
GİRNE taksi durakları
alan kodu: 392
Atlantik Taksi 815-3053
Celebrity Taksi 821-8995
Dome Taksi 815-5676
Emniyet Taksi 815-2147
Güven Taksi 815-3172
Hız Taksi 815-3532
Hulisi Taksi 815-4323
Işıksoy Taksi 815-2472
İntur Taksi 815-4943
Kemal Behçet Taksi 822-2284
King Taksi 821-8977
Korsanlar Taksi 821-8419
Liman Taksi 815-3395
Mare Monte Taksi 821-8837
Nobel Taksi 815-1606
Önder Taksi 815-2543
Özgürel Taksi 815-3610
Terminal Taksi 815-5544
Jasmine Taksi 815-1058
 
GÜZELYURT taksi durakları
alan kodu: 392
Başaran Taksi 714-2440
Munih Taksi 714-4255
Çimen Dolmuşları 714-6111
Tunç Taksi 723-6859
Hasan Mehmet Taksi 727-7336
Hoca Halil Taksi 727-7448
Mehmet Aypolat Taksi 727-7557
Üç Arkadaş Taksi 727-7422
 
İSKELE taksi durakları
alan kodu: 392
Bayramoğlu Taksi 3712416
 
MAGOSA taksi durakları
alan kodu: 392
Arı Taksi 366-8387
Barış Taksi 366-1114
Bayram Taksi 366-8989
Doğan Taksi 366-1177
Göçmen Taksi 366-2323
İstanbul Taksi 366-4464
İstanbul Taksi 378-8238
Karpaz Taksi 366-8400
Reşit Cafer Taksi 366-7636
Salamis Taksi 366-6200
Ufuk Taksi 366-6769
Ümit Taksi 366-6641
Üniversite Taksi 366-4769
Varan Taksi 366-7703
 
LEFKOŞA taksi durakları
alan kodu: 392
Ankara Taksi 227-1788
Efe Taksi 223-1464
İtimat Taksi 227-1617
İzmir Taksi 227-8242
Kombos Taksi 227-2929
Nato Taksi 227-1555
Özner Taksi 227-4012
Safsoy Taksi 227-8493
Seyhan Taksi 227-2999
Terminal Taksi 228-4909
Üntaş Taksi 223-5093
Yılmaz Taksi 227-3036




35
İZMİR taksi durakları
alan kodu: 232
Alsancak 26 Ağustos Taksi 4221958
Alsancak Alsancak Kapalı Salon Taksi 4639170
Alsancak Alsancak Meydan Taksi 4223040
Alsancak Alsancak Pazar Taksi 4216087
Alsancak Camii Taksi 4636413
Alsancak Çocuk Hastanesi Taksi 4892547
Alsancak Doğan Taksi 4452564
Alsancak Doktorlar Sitesi 4643712
Alsancak Efes Taksi 4841450
Alsancak Gündoğdu Taksi 4226794
Alsancak Heykel Taksi 4463534
Alsancak Hilton Taksi 4416666
Alsancak İskele Taksi 4226754
Alsancak İzmir Palas Taksi 4227280
Alsancak Kahramanlar Fuar Taksi 4834603
Alsancak Kapalı Salon Taksi 4639170
Alsancak Kısmet Taksi 4219811
Alsancak Lozan Taksi 4223781
Alsancak Mercure Taksi 4251010
Alsancak Mimar Sinan Taksi 4634800
Alsancak Mustafabey Taksi 4214071
Alsancak Pasaport Taksi 4895981
Alsancak Plevne Taksi 4218646
Alsancak Sağlık Hast. Taksi 4644150
Alsancak Sevinç Taksi 4630367
Alsancak Smyrna Taksi 4469190
Alsancak Soylu Taksi 4632498
Alsancak Symrna Taksi 4469190
Alsancak Vasıf Çınar Taksi 4637640
Alsancak Yeni Liman Taksi 4210361
Altındağ Balkaç Taksi 4617730
Altındağ Beşok Taksi 4863956
Altındağ Çiçek Taksi 4490309
Altındağ Garaj Site Taksi 4338071
Altındağ Kartal Taksi / Çamdibi 4869887
Altındağ Kral Taksi 4334399
Altındağ Merkez Taksi 4339814
Altındağ Öz Taksi 4576467
Altındağ Şampiyon Taksi 4670007
Balçova 9 Eylül Fakülte Taksi 4400816
Balçova 9 Eylül Hast. Taksi 2772783
Balçova Akademi Taksi 2386566
Balçova Balçova Dörtyol Taksi 2788121
Balçova Balçova PazarTaksi 2465454
Balçova Balçova Taksi 2599980
Balçova Çağdaş Taksi 2770957
Balçova Ege Taksi 2852029
Balçova Göztepe Park Taksi 2854272
Balçova Göztepe Taksi 2855535
Balçova Grand Taksi 2774990
Balçova Günaydın Taksi 2784895
Balçova Hakan Taksi 2596765
Balçova Kartal Taksi 2592116
Balçova Kondor Taksi 2592034
Balçova Lider Taksi 2590004
Balçova Merkez Taksi 2592277
Balçova Park Taksi 2596254
Balçova Prenses Taksi 2388010
Balçova Sarmaşık Taksi 2590636
Balçova Selvi Taksi 2594463
Balçova Stad Taksi 2854174
Balçova Termal Taksi 2782737
Balçova Üçkuyular Meydan Taksi 2858650
Balçova Üçkuyular Pazar Taksi 2465454
Balçova Üçkuyular Terminal Taksi 2781538
Basmane 9 Eylül Merkez Taksi 4833422
Basmane Altınpark Taksi 4839192
Basmane Altınpark Taksi 4839192
Basmane Çardak Taksi 4464776
Basmane Çorakkapı Taksi 4829192
Basmane Kahramanlar Taksi 4842926
Basmane Merkez Taksi 4833422
Bayraklı Bayraklı Taksi 3866763
Bayraklı Böcek Taksi 3717661
Bayraklı İstasyon Taksi 3718384
Bayraklı Sancak Taksi 3414680
Bornova Ada Taksi 3424549
Bornova Altın Taksi 3881321
Bornova As Taksi 3434383
Bornova Ata Taksi 3411679
Bornova Bornova Taksi 3398901
Bornova Bornova Yeni Taksi 3742345
Bornova Bulvar Taksi 3738889
Bornova Candan Taksi 3738098
Bornova Çağdaş Taksi 3421038
Bornova Ege Üniv. Taksi 3885504
Bornova Ender Taksi 3739498
Bornova Evka 3 Merkez Taksi 3752824
Bornova Evka 4 Merkez Taksi 3510311
Bornova Final Taksi 3885664
Bornova Küçükpark Taksi 3734223
Bornova Mavi Köşk Taksi 4617915
Bornova Meydan Taksi 3888566
Bornova Özkanlar Taksi 3732423
Bornova Özkanlar Uğur Taksi 3394646
Bornova Park Taksi 3425030
Bornova Seçkin Taksi 4353039
Bornova Taşkent Taksi 3734717
Bostanlı Atakent Taksi 3301077
Bostanlı Bostanlı Birlik Taksi 3622828
Bostanlı Bostanlı Taksi 3367094
Bostanlı Mavişehir Taksi 3240882
Bostanlı Umut Taksi 3301792
Buca Çevik Bir Taksi 4526150
Buca Depo Taksi 4263085
Buca Evka 1 Taksi 4403534
Buca Evka 1 Yıldız Taksi 4420084
Buca Fakülte Taksi 4400816
Buca Gediz Taksi 2541281
Buca Heykel Taksi 4200684
Buca Hipodrom Taksi 4523588
Buca Huzurevi Taksi 4386190
Buca Kardelen Taksi 4269056
Buca Kozağaç Taksi 4407849
Buca SSK Taksi 4526150
Buca Üçkuyular Taksi 4208554
Çankaya Anafartalar Taksi 4822044
Çankaya Çankaya Taksi 4833051
Çankaya Mezarlıkbaşı Taksi 4822044
Çankaya Şehir Banyosu Taksi 4419587
Çankaya Yenigün Taksi 4895522
Çiğli Çiğli Taksi 3290119
Çiğli Soğukkuyu Yamanlar Taksi 3652033
Çiğli Şemikler Taksi 3306536
Eşrefpaşa Bağ-Kur Taksi 2560713
Eşrefpaşa Bayramyeri Taksi 2568785
Eşrefpaşa Çimentepe Yayla Taksi 2271949
Eşrefpaşa Düzyollar Taksi 2565579
Eşrefpaşa Eşrefpaşa Taksi 2506494
Eşrefpaşa Kadifekale Taksi 2626260
Eşrefpaşa Yağhaneler Taksi 2614649
Güzelyalı Faikbey Taksi 2859426
Güzelyalı Fatih Taksi 2245093
Güzelyalı Güzelyalı Köprü Taksi 2312347
Güzelyalı Güzelyalı Park Taksi 2852732
Güzelyalı Karantina Taksi 2320650
Güzelyalı Saray Taksi 2857912
Hatay 95 Taksi 2626292
Hatay An Taksi 2315394
Hatay Askeri Hastane Taksi 5323357
Hatay Bahçelievler Taksi 2276318
Hatay Bahçelievler Uslu Taksi 2506470
Hatay Barış Manço Taksi 2464644
Hatay Beç Taksi 2479868
Hatay Çimen Taksi 2325514
Hatay Denizmen Taksi 2859140
Hatay Esendere Gül Taksi 2471000
Hatay Esentepe Taksi 2462648
Hatay Fahrettin Altay Taksi 2246206
Hatay Halil Rıfatpaşa Taksi 2629292
Hatay Hatay Taksi 2310447
Hatay Hava Hast. Taksi 2466512
Hatay Hava Hastanesi Taksi 2566512
Hatay İnönü Park Taksi 2323707
Hatay İzmir Spor Taksi 2552526
Hatay Kent Taksi 2310431
Hatay Kolej Taksi 2469730
Hatay Lokal Taksi 2508160
Hatay Mimkent Taksi 2472100
Hatay Murat Reis Taksi 2283568
Hatay Nokta Birlik Taksi 2325869
Hatay Nokta Birlik Taksi 2325869
Hatay Nokta Taksi 2328123
Hatay Oyak Taksi 2858419
Hatay Palmiye Taksi 2610249
Hatay Poligon Taksi 2855796
Hatay Renk Taksi 2319333
Hatay Susuzdede Taksi 22442104
Hatay Tomurcuk Taksi 2277018
Hatay Üçyol Ayhan Taksi 2280856
Hatay Üçyol Taksi 2552474
Hatay Viva Taksi 2273639
Işıkkent Garaj Taksi 4720669
Işıkkent Işıkkent Merkez Taksi 4365354
Işıkkent Pınarbaşı Çınar Taksi 4798359
Kahramanlar Fuar Taksi 4834603
Karabağlar Atilla Taksi 2612143
Karabağlar Eserkent Taksi 2379294
Karabağlar Gazino Taksi 2378295
Karabağlar Mevlana Taksi 2376565
Karabağlar Orcaner Taksi 2376826
Karabağlar Yeni Çamlık Taksi 2640995
Karşıyaka Aksoy Taksi 3813883
Karşıyaka Alaybey Yalı Taksi 3664190
Karşıyaka Ata Taksi 3411679
Karşıyaka Dedebaşı Örnekköy Taksi 3655385
Karşıyaka Ersan Taksi 3815516
Karşıyaka Eti Taksi 3661449
Karşıyaka Girne Bulvar Taksi 3688044
Karşıyaka Girne Taksi 3811373
Karşıyaka Gözde Taksi 3695095
Karşıyaka İstasyon Taksi 3688656
Karşıyaka Karşıyaka Adliye Taksi 3811377
Karşıyaka Karşıyaka Köprü Taksi 3628000
Karşıyaka Karşıyaka Merkez Taksi 3813715
Karşıyaka Lunapark Taksi 3658192
Karşıyaka Mevlana Taksi 3235022
Karşıyaka Nergis Taksi 3729227
Karşıyaka Özbey Taksi 3661899
Karşıyaka Özüm Taksi 3654293
Karşıyaka Park Taksi 3230086
Karşıyaka Serinkuyu Taksi 3656531
Karşıyaka Soğukkuyu Taksi 3652033
Karşıyaka Tilla Taksi 3684910
Konak Bozyaka SSK Taksi 2280722
Konak Bozyaka Taksi 2557617
Konak Doğan Taksi 4452564
Konak Doğum Evi Taksi 4834316
Konak Güven Taksi 2474259
Konak Kanak İskele Taksi 4456618
Konak Karataş Taksi 4841763
Konak Karataş Yalı Taksi 4417937
Konak Konak Adliye Taksi 4418808
Konak Küçükyalı Taksi 2312460
Konak Narlık Taksi 2616632
Konak Özgür Taksi 2715575
Konak Sadık Bey Taksi 2328345
Konak SSK Hast. Acil 2614696
Konak SSK Polikilinikler Taksi 2503420
Konak Şentürk Taksi 2714400
Konak Zincirlikuyu Taksi 2270700
Narlıdere Can Taksi 2386466
Narlıdere Site Taksi 2383586
Şirinyer Cezaevi Taksi 4528177
Şirinyer Emek Taksi 4871462
Şirinyer İşçievleri Taksi 4522824
Şirinyer Merkez Taksi 4872528
Şirinyer Nato Taksi 4481214
Şirinyer Şirinyer Park Taksi 4489375
Şirinyer Tapu Taksi 4522885
Şirinyer Taşıtlar Taksi Durağı 4262093
Şirinyer Ufuk Taksi 4879348
Şirinyer Yeni Mahalle İnceler Taksi 4386678
Tire Çağlar Taksi 2518900
Tire Gaziemir Taksi 2513175
Tire Hava Limanı Taksi 2742075
Yenişehir Barbaros Taksi 4334100
Yenişehir Boğaziçi Taksi 4331453
Yenişehir Faytoncular Taksi 4497619
Yenişehir Gıda Taksi 4585544
Yenişehir Gültepe Gül Taksi 4571581
Yenişehir Gültepe Park Taksi 2854272
Yenişehir Kemer Taksi 4598559
Yenişehir Levent Taksi 4589391
Yenişehir Mersinli Beşok Taksi 4863956
Yenişehir Toros Taksi 4335551
Yenişehir Yenişehir SSK Acil 4595184
Yenişehir Yenişehir SSK Doğum Hast. Taks 4592881
Yenişehir Yenişehir Şube Taksi 4596437
Yenişehir Zeytinlik Park Taksi 4692497
Yeşilyurt Akevler Taksi 2311257
Yeşilyurt Basın Sitesi Sİte Taksi 2328401
Yeşilyurt Basın Taksi 2436008
Yeşilyurt Çınar Taksi 2557474
Yeşilyurt Devlet Hast. Taksi 2311961
Yeşilyurt Fidan Taksi 2444140
Yeşilyurt Mızraklı Taksi 2322464
Yeşilyurt Üzümcü Taksi 2289454
Yeşilyurt Yeşilyurt Dörtyol Taksi 2327281
Yeşilyurt Yeşilyurt Kooperatif Taksi 2437692
Yeşilyurt Yeşilyurt Merkez Taksi 2446751
Yeşilyurt Yeşilyurt Pazar Taksi 2504011
Yeşilyurt Yeşilyurt Taksi 9124 Sokak 2283641
Aydın Taksi 2482780
Esen Taksi 2850732
Esendere Kardelen Taksi 2481969
Hıfsısıha Park Taksi 2856268
Hıfsısıhha Taksi 2482780
İllere Göre Taksi Durakları      
01.Adana Taksi Durakları 02.Adıyaman Taksi Durakları 03.Aydın Taksi Durakları 04.Ağrı Taksi Durakları
05.Amasya Taksi Durakları 06.Ankara Taksi Durakları 07.Antalya Taksi Durakları 08
09 10 11 12
13 14 15 16.Bursa Taksi Durakları
17.Çanakkale Taksi Durakları 18 19 20
21 22 23 24
25 26.Eskişehir Taksi Durakları 27 28
29 30 31 32
33 34.İstanbul Taksi Durakları 35.İzmir Taksi Durakları 36
37 38.Kayseri Taksi Durakları 39 40
41.Kocaeli/İzmit Taksi Durakları 42.Konya Taksi Durakları 43 44.Malatya Taksi Durakları
45.Manisa Taksi Durakları 46 47 48.Muğla Taksi Durakları
49 50 51 52
53 54 55.Samsun Taksi Durakları 56
57 58 59 60
61.Trabzon Taksi Durakları 62 63 64
65 66 67.Zonguldak Taksi Durakları 68
69 70 71 72.Batman Taksi Durakları
73 74 75 76
77 78 79 80.Osmaniye Taksi Durakları
81 82 83 84
KKTC      
2005-2012 OMC Tasarım Stüdyoları - Tüm hakları saklıdır.
GLOBAL GAYRİMENKUL HİZMET SERVİSİ - HEMEN EV ALIN EV SATIN VEYA OFİS KİRALAYIN.. HyperCommune! Episode AnimePatterns, Backgrounds?